м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Славинський Ярослав Юрійович

Славинський Ярослав Юрійович

Славинський Ярослав Юрійович

Спеціалізація

Я є засновником та головним лікарем клініки, а мої основні напрямки діяльності включають:

хірургію, зокрема дентальну хірургію, імплантацію, реконструкцію альвеолярного гребеня щелеп, кісткову пластику, синус-ліфтинг, мініінвазивну хірургію, атравматичне видалення зубів, в тому числі ретенованних;

функціональну ортопедію, яка передбачає тотальну реабілітацію зубів, вініри, безметалеві коронки на основі діоксиду цирконію та E-max кераміки;

імплантацію, та тотальне протезування на імплантатах.

Освіта

Закінчив Київський медичний університет у 2004 році. Пройшов інтернатуру та ординатуру в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика з 2004 по 2007 рік. Додаткова освіта: American Dental Academy 2005 - 2007 рік.

Досвід

У своїй практиці я надаю перевагу мінімально травматичним методикам хірургічного лікування пацієнтів. У відсутності вираженого післяопераційного болю, навіть після складних операцій, переконалась велика кількість пацієнтів. Крім того, при відновленні втрачених зубів я завжди зосереджуюсь на функціональному відновленні, оскільки естетика не може бути досягнута без належної функціональності. На консультаціях раджу пацієнтам тільки ті варіанти реабілітації, які б використав для себе.

Сертифікати

Я є постійним учасником українських та міжнародних симпозіумів та семінарів з напрямку хірургії та ортопедії. Підвищую свою кваліфікацію не тільки на українських локаціях, але і за кордоном.