м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Питання - відповідь

У Вас є питання?

Ми зібрали список найпоширеніших питань пацієнтів і відповіли на них

Або заповніть форму і ми обов`язково з вами зв`яжемось

Професійна гігієна порожнини рота є дуже важливою для підтримки здоров’я зубів та ясен. У ротовій порожнині завжди присутні бактерії, які розмножуються та формують бактеріальну біоплівку на зубах та під яснами. Ця біоплівка може призвести до захворювань ясен, карієсу та інших проблем зубів.

Навіть при якісній особистій гігієні, в домашніх умовах, неможливо повністю усунути бактеріальну біоплівку. Тому професійна гігієна порожнини рота є необхідною для ефективного видалення бактерій та запобігання проблемам зубів та ясен.

Тому ми радимо звертатися до лікаря пародонтолога раз на пів-року для професійної гігієни порожнини рота. Лікар проведе діагностику проблем та видалить бактеріальну біоплівку за допомогою ультразвукових методів та спеціальних порошків швейцарського виробника EMS. Також лікар підбере  засоби та дасть поради про правильну гігієну порожнини рота, щоб запобігти проблемам зубів та ясен у майбутньому.

Здоров’я зубів- це щоденна робота, яка включає в себе правильну гігієну порожнини рота та періодичне відвідування стоматолога з проведенням необхідного лікування. Вживання в їжу великої кількості цукру також може призвести до руйнування емалі та виникнення множинного карієсу.
Найкраще рішення- це відвідати нашого терапевта Рибачук Олену Сергіївну, яка огляне ротову порожнину та дасть професійні поради по профілактиці та лікуванню.

Будь-яке медичне втручання часто супроводжують біль і страх, наслідком якого є стрес. Біль можна усунути за допомогою анестезії, а як побороти страх? Фізичні рани можна загоїти, наслідки ж стресу- часто залишаються з нами на все життя. Саме загальний наркоз дозволяє вирішити позитивно подібні ситуації.
Отримати консультацію та розвіяти ваші сумніви можна у нашого лікаря пародонтолога Нецької Юлії Сергіївни.

Карієс- це незворотній процес руйнування зуба. Лікувати зуби необхідно навіть на початковому етапі захворювання, коли ще не болить. Це стосується і дітей і дорослих.
Стоматологи Дентстайл уважно ставляться до потреб пацієнта і прагнуть побудувати партнерські відносини з кожним. Отримати консультацію та скласти індивідуальний план лікування ви можете записавшись на прийом до нашого терапевта Рибачук Олени Сергіївни.

Перед ортодонтичним лікуванням обов’язково мають бути проведене лікування карієсів та їх ускладнень.
Проконсультуватися та скласти план подальшого лікування можна у нашого ортодонта Одноралова Антона Ігоревича.

Лікар-ортодонт має оцінити стабільність ваших зубів та прикусу. Зуби можуть зміщуватися протягом життя- це норма для людського організму, навіть якщо ортодонтичне лікування ніколи не проводилося.
Для вашого спокою можна виготовити індивідуальні ретенційні капи та періодично носити їх на ніч.
Наш лікар-ортодонт Одноралов Антон Ігоревич із задоволенням проконсультує вас у подібних питаннях.

Стоматит неприємне захворювання, яке зустрічається доволі часто.
До профілактики відносяться дотримання гігієни порожнини рота безпечними засобами, відсутність нелікованих зубів, уникнення травм слизової. Це захворювання в більшості випадків проходить само за 5-10 днів і не потребує спеціального лікування. Зняти ж больовий синдром, якщо є потреба, можна за допомогою ібупрофену або парацетамолу в допустимих дозах відносно ваги.

Зменшити ризик появи стоматиту та полікувати зуби можна у нашого стоматолога Плачкової Світлани Платонівни.

Рекомендації щодо того, як часто потрібно відвідувати стоматолога, можуть різнитися в залежності від конкретних потреб кожної людини. Однак, в цілому, рекомендується відвідувати стоматолога двічі на рік для профілактики та очищення зубів.

Ці візити можуть включати огляд зубів та ясен, чищення зубів, зняття зубного нальоту та визначення будь-яких потенційних проблем. Раннє виявлення будь-яких стоматологічних проблем може допомогти запобігти серйозним захворюванням та втраті зубів в майбутньому.

Якщо у вас є певні стоматологічні проблеми або ризик їх виникнення (наприклад, куріння або цукровий діабет), ваш стоматолог може рекомендувати більш часті візити для більш ефективної профілактики та лікування. Тому, якщо у вас є сумніви щодо частоти відвідування стоматолога, зверніться до свого стоматолога, щоб дізнатися більше про ваші індивідуальні потреби.

Після видалення зуба в лунці має утворитися кров’яний згусток, це захисна реакція організму на кровотечу. Потрібно намагатися зберегти цей згусток, тому в перші дні не можна полоскати рот будь-якою рідиною, вживати у їжу грубі або занадто гарячі продукти.
Дотримуючись порад, які вам надав лікар-хірург, процес загоєння пройде швидко і без наслідків.

Ні, вік не є протипоказом для встановлення імплантів. Навпаки, за допомогою дентальної імплантації досягається відновлення жувальної функції, що напряму впливає на якість життя людини.