м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Вініри

Що таке вініри?

Вініри – це тонкі керамічні пластинки, які кріпляться на передню поверхню зубів. Вініри використовуються для виправлення косметичних недоліків зубів, таких як неправильна форма, сколи зубів, кольорові недоліки або невеликі тріщини.

Приймаючи рішення встановити вініри – Ви покращуєте своє життя блискучою білосніжною посмішкою. Бо саме здорові зуби – це не лише гарно, а ще і підкреслює статус людини.

Стоматологічний центр Dent Style використовує керамічні вініри з e-max кераміки або дисилікату літію. Саме ці вініри відрізняються високою естетичністю, природньою прозорістю та міцністю.

Чим відрізняються вініри та реставрація зуба?

Основні переваги керамічних вінірів:

 • Естетика: надає природний вигляд зубам завдяки своїй прозорості та здатності до природнього проникнення світла. Важливо, що тільки якісно виготовлені вініри з правильно підібраної кераміки світяться у світлі неонових ламп (ультрафіолеті) як свої природні зуби!
 • Міцність: e-max кераміка та дисилікат літію мають високу міцність, що дозволяє використовувати його для вінірів на передніх зубах та накладок у задніх зубах ротової порожнини.
 • Колірна стабільність: вініри мають стійкість до зміни кольору з часом, що дозволяє забезпечити тривалий час збереження природного вигляду зубів. А адгезивна методика фіксації вінірів на зубах, забезпечить надійність фіксації та мінімізацію відлеювання вінірів від зуба.
 • Мінімальне зняття емалі: встановлення керамічних вінірів зазвичай вимагає мінімального зняття зубної емалі, що дозволяє зберегти більшу частину природної структури зуба.

Варто зазначити, що у Дент Стайл є можливість відобразити 3D модель Вашої майбутьої посмішки та обличчя, спроектувати майбутні зміни, для цього використовуються діджитал технології, такі як цифрова лицьова дуга DOF Snap.

Як проходить процес встановлення вінірів?

 1. Консультація та планування

Перш за все, ви зустрічаєтесь зі стоматологом для консультації. Ви обговорюєте свої бажання та очікування щодо вигляду та результату. Стоматолог оцінює вашу стоматологічну ситуацію та розглядає можливості встановлення вінірів. Проводиться фотодіагностика, 3D-сканування зубів, візалізація майбутьного результату за допомогою  DOF Snap. Саме ця технологія дозволяє зобразити реальний результат на Ваших зубах у 3D макеті лиця.

 1. Презентація моделювання нової посмішки

Друк цифрових моделей та перенос форми майбутніх зубів у порожнину рота. Так званий «тест-драйв» нової посмішки.

 1. Підготовка зубів

Наступним кроком є підготовка зубів для встановлення вінірів. Видаляється тонкий шар емалі з передньої поверхні зубів, що дозволяє створити простір для вінірів. Цей процес може вимагати місцевої анестезії для забезпечення комфорту пацієнта. Іноді використовується медикаментозний сон – седація.

Треба відмітити, що після підготовки зубів обов’язково встановлюються тимчасові пластикові вініри, що відповідають по формі майбутнім постійним вінірам.

 1. Зняття відбитків

Зняття точних цифрових відбитків попередньо підготовлених зубів, які будуть використовуватися для створення вінірів у лабораторії.

 1. Фіксація отриманих керамічних реставрацій зубів – вінірів

Після того, як вініри виготовлять у стоматологічній лабораторії, вони закріплюються на зубах. Проводиться фінальна корекція та полірування місць з’єднання. Стоматолог також перевіряє ваш прикус та впевнюється, що вініри добре вписуються у вашу загальну стоматологічну структуру. Обов’язковим етапом є перевірка функціональних перевантажень комп’ютерним аналізаторорм T-Scan. Саме завдяки ранньому виявленню перевантажень ми гарантуємо відсутність сколів на вінірах, виготовлених у стоматологічному центрі Dent Style.

Вініри

Етапи

 1. Діагностика та планування, примірка візуалізації

 2. Підготовка зубів та отримання відбитків

 3. Фіксація тимчасових вінірів

 4. Фіксаця постійних вінірів

 5. Функціональна перевірка вінірів у прикусі

Етапи

 1. Діагностика та планування, примірка візуалізації

 2. Підготовка зубів та отримання відбитків

 3. Фіксація тимчасових вінірів

 4. Фіксаця постійних вінірів

 5. Функціональна перевірка вінірів у прикусі