м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Капове відбілювання

Домашнє відбілювання зубів за допомогою індивідуально виготовлених кап: ефективний і безпечний спосіб отримати білосніжну посмішку.

Що таке професійне домашнє відбілювання  зубів?

Білосніжна посмішка завжди асоціюється зі здоров’ям та красою. Сучасна стоматологія пропонує різні методики відбілювання зубів, серед яких популярним і ефективним є домашнє відбілювання з використанням індивідуально виготовлених кап у поєднанні з індивідуально підібраним та безпечним гелем для відбілювання зубів.

Які переваги дає капове відбілювання зубів?

Найбільша перевага домашнього відбілювання полягає у використанні точно сформованих кап саме під ваші зуби, в які поміщується підібраний лікарем відбілюючий гель, що забезпечує безпечне та м’яке відбілювання згідно ваших побажань та стану зубів.

Індивідуально виготовлені капи та відбілюючий гель адаптовані під кожного окремого пацієнта. Перед початком процедури, стоматолог отримає відбитки ваших зубів, щоб створити індивідуальні капи, які ідеально підходять до вашої форми зубів. Це дозволяє забезпечити рівномірне розподілення гелю і запобігти його проникненню на ясна і слизову оболонку

Також перевагою домашнього відбілювання є те, що індивідуально виготовлені капи багаторазові. Ви зможете повторно їх використати для освітлення вашої посмішки. Головне – перед повторним відбілюванням відвідати стоматолога для підбору нового гелю та проведення професійної чистки зубів.

Які недоліки має професійне домашнє відбілювання зубів?

Основний недолік домашнє відбілювання – це час який треба відводити для процедури. На відміну від відбілювання зубів Beyond на домашнє відбілювання треба витрачати по 4-5 годин на день безперервного носіння кап з повтором декілька днів або тижнів.

Важливо пам’ятати, що перед початком будь-якого процесу відбілювання зубів, необхідно проконсультуватися зі стоматологом. Лише кваліфікований фахівець здатен оцінити стан вашої порожнини рота, визначити можливі протипоказання і розробити індивідуальну стратегію відбілювання.

Як відбувається професійне домашнє відбілювання зубів?

Спочатку Ви відвідаєте стоматолога для оцінку стану ротової порожнини та визначенні здоров’я зубів після чого лікар отримає відбитки. Це можуть бути чи звичайні так і інтраоральні цифрові відбитки без використання відбиткових мас. Інтраоральні цифрові відбитки добре підходять для людей, що мають виражені «неприємні» рефлекси.

Після отримання – відбитки передаються в зуботехнічну лабораторію, що виготовляє моделі зубів та виготовляє капи для домашнього відбілювання зубів.

Відбілювання в домашніх умовах

Капи м’які та комфортні для носіння. Ви можете носити їх протягом декількох годин на добу або протягом нічного сну, в залежності від рекомендацій стоматолога. Процес відбілювання зубів займає приблизно 1-2 тижні, але перші результати стануть помітними вже після кількох днів використання. Після завершення курсу ви отримаєте свіжий і природний відтінок вашої посмішки.

Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. Запишіться на консультацію до стоматологічного центру Dent Style і дізнайтеся більше про можливості відбілювання зубів за допомогою індивідуально виготовлених кап. Зробіть перший крок до омріяної посмішки вже сьогодні.

Капове відбілювання

Етапи

 1. Консультація та огляд

  Стоматолог визначає здоров’я зубів та можливість відбілювання
 2. Отримання відбитків

  Зняття відбитків зубів 3D або відбитковою масою
 3. Виготовлення кап

  індивідуальне виготовлення кап лабораторією
 4. Домашнє відбілювання

  Носіння кап по 4-5 годин на день
 5. Оцінка отриманого результату.

Етапи

 1. Консультація та огляд

  Стоматолог визначає здоров’я зубів та можливість відбілювання
 2. Отримання відбитків

  Зняття відбитків зубів 3D або відбитковою масою
 3. Виготовлення кап

  індивідуальне виготовлення кап лабораторією
 4. Домашнє відбілювання

  Носіння кап по 4-5 годин на день
 5. Оцінка отриманого результату.

Ціни на послугу

Капове відбілювання

5000 грн