м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Закриття рецесій ясен (оголення кореня)

Пародонтальна хірургія – це операційна техніка з відновлення об’єму ясен або закриття рецесій ясен. Це складний та високопрофесійний процес, що вимагає багаторічного досвіду від хірурга, оскільки тканина ясен порожнини рота має товщину, подібну до рогівки ока. Для проведення таких операцій ми використовуємо офтальмологічний інструментарій.

пародонтоз, гінгівіт, лікування ясен, лікування кровоточивих ясен, лечение кровоточивости десен, гингивит, лечение десен киев, парадонтолог киев

Існує багато методик відновлення об’єму ясен, в яких використовуються тільки два види наповнювачів. Перший, так званий “золотий стандарт”, – це аутотрансплантат, який є сполучнотканинним трансплантатом з донорської зони піднебіння пацієнта. Другий – це ксенотрансплантат (тваринного походження) та аллотрансплантат (донорська тканина людського походження, спеціально оброблена в лабораторіях США або Німеччини).

Більш детальну інформацію про проведення пародонтальної хірургії, її методики та наповнювачі надасть хірург-пародонтолог стоматологічного центру “Dent Style”.

Закриття рецесій ясен (оголення кореня)