м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Послуги

Лікування кореневих каналів зубів

Лікування кореневих каналів зубів

Dent Style - ми знаємо як зберегти ваші зуби

Стоматологічна клініка на Печерську у Києві Dent Style забезпечує якісне лікування каналів зубів під мікроскопом

Коли каріозне пошкодження досягає зубного нерва, це вимагає ендодонтичного лікування, яке також відоме як лікування кореневих каналів зубів. Це стан, що часто супроводжується ниючим або сильним болем, а також припухлістю в області ясен навколо пошкодженого зуба.

Якісне ендодонтичне лікування є надзвичайно важливим, оскільки воно забезпечує збереження вашого природного зуба і допомагає зберегти цілісність зубного ряду. Процедура включає очищення та заповнення кореневих каналів, що дозволяє усунути інфекцію та запобігти подальшому ушкодженню зуба.

Лікування кореневих каналів на Печерську у Києві  Dent Style відбувається  під мікроскопом, що дозволяє запломбувати кореневі канали зубів навіть ті що були пропущені при попередньому лікування спеціалістів інших стоматологічних клінік.

Dent Style - допомагаємо подолати проблему навіть у найскладніших випадках

Якщо у вас з’явились непріємні відчуття, біль або помічаєте ознаки проблеми з зубом, важливо якнайшвидше звернутися до стоматолога. Тільки кваліфікований спеціаліст здатен провести необхідну діагностику та виконати ендодонтичне лікування з урахуванням ваших потреб та комфорту. Лікування кореневих каналів зубів під мікроскопом – єдина запорука довготривалого результату!