м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Блог

Імплантація зубів без ускладнень

Імплантація зубів без ускладнень
Повернуться до публікацій
Поділиться публікацією

Імплантація зубів без ускладнень

09 Грудня 2023

Чи готові Ви заплатити дорожче та отримати гарантований результат без ускладнень?

На даний момент на ринку стоматологічної імплантації зубів є безліч систем та цінових пропозицій. Тож давайте розбиратись від чого залежить ціноутворення, бо вартість та бренд самої системи не визначає в повній мірі вартість самого результату.

Від чого залежить результат та довговічність експлуатації зубних імплантів?

По-перше, що треба брати до уваги – це кваліфікацію стоматолога-хірурга та стоматолога-ортопеда. Ці дві стоматологічні спеціальності дуже переплетені. Адже від хірурга залежить приживлення імплантату та відтворення ідеальних умов для імплантації, а від ортопеда – прогнозованість та тривалість експлуатації імпланта та штучного зуба.

На даному етапі розвитку імплантології є декілька основних принципів для успішної імплантації:

  1. Достатній об’єм кістки, що буде підтримувати імплантат та розподіляти жувальне навантаження.
  2. Достатній об’єм м’яких тканин, що будуть забезпечувати бар’єрну функцію імплантату від мікроогрганізмів, що густо населяють порожнину рота.

(За останніми даними у порожнині рота присутні більше 700 видів різноманітних бактерій)

Якщо не створити достатній бар’єр імплантату від порожнини рота за рахунок слизової оболонки, що забезпечує місцевий імунітет – імплантат буде приречений на відторгнення вже через декілька років.

  1. Правильне планування ортопедичної конструкції (штучного зуба або коронки), що буде передавати жувальне навантаження в правильному направленні, та не перевантажувати кістку та імплантат.

(Здорова людина робить більше 1400 жувальних рухів на добу, та стискає зуби з силою від 120 до 240 кг/см²)

  1. Встановлення імплантату тільки у позиції, що дозволяє правильно розташувати штучну коронку зуба у зубному ряді.

Досить часто для виконання вищевикладених умов у стоматологічному центрі Dent Style використовуються додаткові операції по реконструкції анатомії кістки та слизової оболонки. Мета таких операцій – це відтворення природніх об’ємів кістки та слизової оболонки.

Це може бути кісткова аугментація, тобто нарощування кістки як по ширині так і по висоті. Потовщення слизової оболонки навколо імплантата за рахунок трансплантації власних ткатит з піднебіння, або за допомогою замінників природнього походження.

Серед кістковоплатичних операцій ми використовуємо:

  1. Відкритий синус-ліфтинг – це створення додаткового об’єму кісткової тканини у гайморовій пазусі. Ця методика викоритовується для додавання достатньо великого об’єму кісткової тканини. Операція проводиться через стінку гайморової пазухи внутрішньоротовим доступом.
  2. Закритий синус-ліфтинг – це мінімально інвазивна та атравматична операція, що проволиться через лунку, в яку буде встановлено імплантат. Без додаткових розрізів, а як результат і додаткових страждань для пацієнта. Закритий синус-лівтинг виконується у 50% імплантацій на верхній щелепі в ділянці 6-х та 7-х зубів, та являється «рутиною» операцією.
  3. Безкаркасна горизонтальна аугментація – це нарощування кістки по ширині з використанням колагенової мембрани. Показана для створення кістки тільки по ширині.
  4. Каркасна аугментація кістки – використовуються армовані мембрани або титанові сітки, в разі, коли треба наростити кістку не тільки по ширині, але і по висоті.

Від чого залежить успішне нарощування кістки?

По-перше успіх будь-якої операції залежить від загального стану Вашого організму. У деяких випадках треба пройти підготовку до операції. Це може бути нормалізація показників цукру у крові, а частіше за все – відмова від паління. Бо нікотин та успішна реконструкція кістки або слизової оболонки – несумісні речі.

По-друге: основним фактором успішного нарощування кістки безперечно є професійні якості та досвід оперуючого хірурга. Від хірурга залежить 98% успіху проведеної операції та відсутність ускладнень при приживленні.

Хірурги – стоматологи Dent Style детально розбирають з пацієнтами всі необхідні маніпуляції для успішної та безпроблемної імплантації. Ретельно планують та підбирають методики для гарантованого довговічного результату зубної імплантації.

Ми рідко даємо вибір для пацієнтів що до вибору системи імплантації, методик операцій та фінального протезування, так як впевнені, що компетенції та досвідченості лікарів достатньо для професійного обгрунтування обраних методів, що дає змогу усвідомлювати власну відповідальність, а не перекладати прийняття рішення на пацієнта.

Звернувшись у стоматологічний центр Dent Style Ви зможете бути впевнені в результаті та довговічності відновлення зубного ряду за допомогою дентальних імплантатів, та збереження досягнутого результату на довгі роки.

 

 

Запис на безкоштовну консультацію