м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Елайнери – невидимі брекети

Що таке елайнери?

Елайнери – це метод ортодонтичного лікування, який використовується для вирівнювання зубів та виправленя нескладних аномалій прикусу. Це тонкі капи, які відформовані із спеціального пластику, що має запрограмовану пружність.

Елайнери проектуються таким чином, щоб поетапно коригувати положення зубів під час тривалого носіння на зубах. Вони можуть бути використані для виправлення різних аномаліях розміщення зубів, таких як скученість зубів, різні аномалії положення зубів.

У чому переваги елайнерів перед брекет-системою?

Однією з переваг елайнерів є те, що вони невидимі при носінні, оскільки виготовлені із прозорого матеріалу. Крім того, вони можуть бути знімними, що полегшує чистку зубів та харчування. Носіння елайнерів допомогає подалати стрес перед вирівнюванням зубів, так як вони непомітні для оточуючих.

Найвідомішим брендом елайнерів є Invisalign™, але існує і інші виробники, які також пропонують подібні продукти. Ортодонт визначає, які елайнери підходять саме Вам та пропонує план лікування.

Які показання для вирівнювання зубів елайнерами?

Елайнери можуть бути показані для корекції різних варіантів аномалії положення зубів, і вони можуть бути ефективним варіантом для багатьох пацієнтів. Однак не в кожного елайнери є оптимальним вибором. Ортодонт чи стоматолог оцінить конкретну ситуацію і вирішить, чи елайнери підходять саме Вам.

Елайнери можуть бути показані для:

 1. Легких і помірних випадків нерівності зубів: Якщо потрібна невелика корекція положення зубів, елайнери можуть бути ефективним рішенням.
 2. Елайнери можуть використовуватися для вирівнювання скупченості зубів.
 3. Елайнери можуть бути ефективні для корекції проблем з прикусом.
 4. Елайнери можуть використовуватися для утримання зубів у новому положенні після завершення традиційного ортодонтичного лікування.
 5. Елайнери можуть бути використані для вирішення різних інших ортодонтичних проблем.

 

Однак важливо зазначити, що у важких випадках зубних деформацій, особливо коли потрібні значні корекції прикусу, може бути обрано традиційні брекети.

Крім того, елайнери не підходять для всіх пацієнтів, і прийняття рішення повинно ґрунтуватися на консультації з ортодонтом стоматологічного центру Dent Style.

Як відбувається лікування елайнерами?

На початку Ви отримаєте кваліфіковану консультацію ортодонта стоматологічного центру Dent Style, на якій детально обговорюєте всі плюси і мінуси обраної методики.

Для правильного формування плану лікування ортодонт отримує цифрові відбитки зубів та виконує фотопротокол, який є невід’ємною частиною планування лікування.

Отримана інформація передається американському партнеру – компанії Invisalign або партнерам, що виготовляють високоякісні аналоги.

Лікування планується з візуалізацією отриманого результату – та демонструється Вам на наступному візиті. Планування елайнерів як правило займає 10 днів.

Після виготовлення першого кейсу елайнерів – приклєює атачменти з фотополімеру на деякі зуби, що співпадає по кольору з Вашими зубами для того, щоб елайнери працювали ефективно.

Через деякий час ортодонт запрошує Вас на корекцію, де повторно отримує цифрові відбитки для корекції курсу лікування та друку додаткових кап.

Як закінчується лікування елайнерами?

Після закінчення вирівнювання зубів елайнерами обов’язково встановлюється ретейнер на нижню щелепу, та прозорий фіксуючий елайнер на верхню щелепу. Термін носіння ретенційних апаратів визначає лікар-ортодонт.

Обов’язково зверніть увагу на те, що будь-яке ортодонтичне лікування може потребувати корекції зубів керамічними накладками, за для забезпечення стабільного прикусу, а значить і результату лікування, що буде збережено на довгі роки.

 

Елайнери – невидимі брекети

Етапи

 1. Консультація, фотопротокол, отримання відбитків

 2. Планування лікування елайнерами

 3. Фіксація елайнерів на зубах

 4. Корекція плану лікування

 5. Фінал та фіксація ретейнерів

Етапи

 1. Консультація, фотопротокол, отримання відбитків

 2. Планування лікування елайнерами

 3. Фіксація елайнерів на зубах

 4. Корекція плану лікування

 5. Фінал та фіксація ретейнерів