м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Послуги

Протезування зубів (вініри та коронки)

Протезування зубів (вініри та коронки)

Dent Style - стоматологічний центр відновлення здоров'я у Києві на Печерську

Пошкоджені, втрачені або нерівні зуби можуть бути відновлені за допомогою естетичного протезування. У клініці Dent Style ми пропонуємо комплекс послуг заміни або виправлення дефектів зубного ряду. Ось декілька методів, які ми використовуємо:

  1. Вініри: використовуючи тонкі керамічні пластинки, які кріпляться на поверхню зубів, ми можемо корегувати їх форму, колір, положення та закривати проміжки між зубами. Вініри дозволяють досягти бажаної естетики посмішки та покращити зовнішній вигляд зубного ряду.
  2. Імпланти: імпланти – це штучні корені, які встановлюються у кістку щелепи на місці втраченого зуба. На імплантат кріпиться коронка, яка виглядає та функціонує як природний зуб. Цей метод дозволяє повністю відновити зубну функцію та забезпечити природний вигляд посмішки.
  3. Коронки: коронки – це конструкції, які частково або повністю покривають пошкоджений зуб. Вони дозволяють відновити міцність, захист та естетику зуба, забезпечуючи природний вигляд та функцію.

Протезування зубів у Dent Style - досвід успішно здійснених реабілітацій більше 12 років.

Команда наших спеціалістів Дент Стайл пропонує індивідуальний підхід до кожного пацієнта та гарантує якісне та професійне протезування зубів. Наша мета – допомогти вам повернути здорову та привабливу посмішку.

Стоматологія Київ Печерськ Dent Style – допоможе у вирішенні будь-якої стоматологічної проблеми.