м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Синус – ліфтинг (закритий або відкритий)

Для чого проводиться синус-ліфтинг?

Пацієнти стоматологів іноді чуть про неможливість встановлення імплантів через те що недостатньо кісткової тканини для встановлення імплантату, для когось це звучить як вирок.

Але, саме для подолання проблеми недостатньої кістки є методи з нарощування кістки, одним з яких є синус-ліфтинг, або підняття дна гайморової порожнини.

Гайморова порожнина вкрита спеціальною мембраною – мембрана Шнайдера, яку стоматолог може легко відшарувати та наростити кістку під неї. Мембрана подібна до плівки на курячому яйці та має таку ж товщину.

Операція синус-ліфтинг є нескладною, при умові що стоматолог володіє багатьма методиками проведення операції та досконально знаючи анатомію може попередити ускладнення під час операції.

В стоматологічному центрі Dent Style проводиться від 150 синус-ліфтингів на рік.

Що таке синус-ліфтинг?

Метод вертикального нарощування кістки, використовується для збільшення об’єму кісткової тканини по висоті. Це досягається за допомогою вживлення кісткового матеріалу (порошка) під слизову оболонку гайморової порожнини, який за 6 місяців перетворюється на кістку.

Які методики синус-ліфтинга існують?

Існують дві методики проведення синус-ліфтингу:

Перший метод– закритий синус-ліфтинг – виконується під час операції встановлення імпланта та не вимагає додаткових розрізів.

Цей метод є одночасним при втановленні імпланта. Пацієнт не чекає поки приросте додана кіска, а одразу отримає імплантат. Операція є мінімально травматичною та виконується при встановленні імпланта на верхній щелепі через місце де встановлюється імплант.

Як довго триває відновлення після операції закритий синус-ліфтинг?

Закритий синус-ліфтинг, або підняття дна гайморової порожнини, не вимагає попередньої медикаментозної терапії та складних обстежень.

При виконанні операції закритий синус-ліфтинг – ви не потребуєте післяопераційної реабілітації. Набряки та біль мінімальні, що легко усуваються простими медикментами

Другий метод– відкритий синус-ліфтинг – є більш складною операційною методикою, успіх якої залежить від здоров’я гайморової порожнини.

Методика операції полягає у влаштуванні штучного доступа через стінкою гайморової порожнини. Операція виконується в порожнині рота без будь-яких зовнішних розрізів, тож естетика обличчя не страждає!

Так само, як і при методиці « закритий синус-ліфтинг » стоматолог відшаровує мембрану гайморової пазухи та підкладає кістковий порошок, який через 6 місяців перетворюється на кістку.

Штучне вікно гайморової порожнини обов’язково закривається спеціальною мембраною (колагенова мембрана) та накладаються шви.

Як довго триває відновлення після операції відкритий синус-ліфтинг?

Відновлення триває приблизно тиждень. У цей період важливо виконувати усі вказівки стоматолога для профілактики ускладнень.

Протипоказі до операції:

Запалення оболонки гайморової пазухи (гайморит) може негативно вплинути на результат.

Перед операцією досить часто призначається консультація ЛОР-лікаря, який в разі виявлення проблем призначить лікування та може провести ендоскопічну корекцію слизової носа та пазухи. В разі ендоскопічної корекції синус-ліфтинг проводиться через 6 місяців.

Після дозволу ЛОР-лікаря можна призначити операцію. Післяопераційний період та медикаментозна терапія складає біля тижня.

Синус – ліфтинг (закритий або відкритий)

Етапи

  1. Консультація та комп’ютерна томографія

  2. Обстеження гайморової пазухи

  3. Операція синус-ліфтинг

  4. Встановлення імпланту

  5. Відновлювальний період

Етапи

  1. Консультація та комп’ютерна томографія

  2. Обстеження гайморової пазухи

  3. Операція синус-ліфтинг

  4. Встановлення імпланту

  5. Відновлювальний період