м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Коваленко Олег Андрійович

Коваленко Олег Андрійович

Коваленко Олег Андрійович

Спеціалізація

Я лікар стоматолог за спеціалізацією - хірургія та протезування.

Основні напрямки діяльності - хірургія зубо-щелепної ділянки, дентальна імплантація, реконструкція(відновлення об'єму втрачених твердих і м'яких тканин) альвеолярного гребеня щелеп, кісткова пластика, синус-ліфтинг, мініінвазивна хірургія, атравматичне видалення зубів, в тому числі ретенованних(також надскладні атипові видалення зубів).

Функціональна діагностика роботи зубо-щелепного комплексу (м'язи,скронево-нижньощелепний суглоб,зуби), яка передбачає тотальну реабілітацію зубів, вініри, безметалеві коронки на основі діоксиду цирконію та E-max кераміки.

Імплантація, та тотальне протезування на імплантатах в надскладних випадках зі значним дефіцитом умов для імплантації.

Освіта

НМУ ім. О.О.Богомольця 2004-2009 рік.

Регулярне відвідування навчальних заходів післядипломної освіти по 2х напрямках.

Досвід

Досвід і підхід в лікуванні - завжди індивідуальний! Ми всі дуже різні,а зуби - аналог відбитків пальців. Відповідно до цього тезису - вибір тактики та стратегії лікування, проводиться після детального збору вхідних даних, індивідуальних показників організму вцілому, і зубо-щелепної системи окремо.

Фокус при відновленні втраченої функції зосереджено на прогнозі тривалості, функціональності, біосумісності та естетичності параметрів кожного пацієнта.

Нові дослідження, найновіші протоколи лікування (з використанням лише доказової медицини) дозволяють вирішувати будь-які проблеми з зубами, як на найвищому професійному рівні так і на оптимально прийнятному для пацієнтів з тривалим функціональним прогнозом.