м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Технології

Імплантати In-Kone ST

Філософія платформних імплантатів In-Kone® ST, переглянута на рівні кістки.

Двокомпонентні імплантати з внутрішнім конусним з’єднанням і підкірковим скошеним шорстким плечем.

Таке розташування в поєднанні з “тюльпаноподібним” профілем протезних компонентів забезпечує прогресивний профіль приживлення майбутнього протеза.

Ці імплантати можна використовувати в один або два хірургічних етапи.

Для формування профілю прорізування відповідно до біотипу та діаметру майбутнього зуба можна використовувати різні формати гвинтів, що загоюються, які відповідають біотипу та діаметру майбутнього зуба.

Внутрішній конус оснащений шестигранником на апікальному кінці, що дозволяє змінювати положення компонентів протеза в ротовій порожнині після того, як вони були налаштовані в лабораторії.

Після того, як компоненти встановлені на місце, вони не можуть обертатися завдяки ефекту Морзе, коли чоловічий конус встановлюється в жіночий конус під кутом 8° (2×4°).

Імплантати In-Kone ST

Характеристики та види імплантів

Імплантат In-Kone® UNIVERSAL ST

Імплантат In-Kone® UNIVERSAL має двокомпонентну розбірну конструкцію та шорстке скошене плече

для субкрестального позиціонування, що створює умови для формування щільного кісткового профілю над імплантатом під час його остеоінтеграції. Поєднання такої характеристики з тонкими профілем протетичного абатменту зумовлює утворення мукозального бар’ єру.

Зовнішній профіль імплантату In-Kone® UNIVERSAL platform ST має циліндро-конічну форму і оснащений прогресивною подвійною різьбою, що дозволяє досягти первинної стабільності імплантату шляхом вкручування. Протокол свердління є спільним для платформи In-Kone® PRIMO ST, платформи In-Kone® WD, платформи In-Kone® NR (3.0) та twinKon®.

Імплантат In-Kone® UNIVERSAL використовується для застосування у всіх клінічних випадках. Застосування даного імплантату особливо ефективне у випадках з низькою кістковою щільністю, встановлення імплантату в післяекстракційну лунку, негайного навантаження, та у форматі коротких імплантатів.

 

Імплантат платформи In-Kone® PRIMO ST

Зовнішній профіль платформи In-Kone® PRIMO ST оснащений простою звичайною різьбою (малий крок 0,8 мм) для контролю швидкості введення і точності вертикального позиціонування імплантату. Покриття поверхні SA2 отримано за допомогою піскоструминної обробкиз подальшим подвійним травленням.

Імплантат In-Kone® PRIMO platform ST встановлюється за допомогою хірургічного набору ULTIMATE. Протокол свердління є загальним для платформи In-Kone® UNIVERSAL ST, платформи In-Kone® WD, платформи In-Kone® NR (3.0)
та імплантатів twinKon®.

Покриття поверхні SA2 отримують за допомогою піскоструминної обробки з подальшим травленням. Імплантат In-Kone® UNIVERSAL platform ST встановлюється за допомогою хірургічного набору ULTIMATE.