м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Допомагаємо бути здоровими

about-cl-pic

Стоматологія в Києві на Печерську – Стоматологічний центр Dent Style 

Dent Style – це сучасна цифрова стоматологія на Печерську, що надає повний спектр стоматологічної допомоги, де сумлінно й уважно ставляться до здоров’я кожного пацієнта, допомагають подолати проблему навіть у найскладніших випадках. Колектив лікарів, що працює в Dent Style – це досвідчені фахівці, які професійно вирішують складні стоматологічні ситуації. Тому саме стоматологічна реабілітація стала пріоритетом в нашій роботі.

Ми постійно працюємо над собою, вдосконалюємося, вчасно оновлюємо інтер’єр та стоматологічне обладнання. Нами рухає прагнення бути серед кращих клінік Києва. А тому усвідомлюємо надважливість якісного підходу до комунікування як всередині клініки, так і з нашими пацієнтами. Наша робота засвідчує: Dent Style має чим різнитися від інших. Адже ми докладаємо всіх зусиль, аби клініку рекомендували через високу якість сервісу, рівень обладнання та майстерність фахівців.

Ми знаємо, що якість не терпить компромісів. Тому ми гарантуємо Вам високий рівень лікування та стабільний результат. Стоматологічна клініка Dent Style була заснована у грудні 2011 року. За роки роботи клініка постійно оновлюється та модернізується. Щорічно ми впроваджуємо передові методики лікування, за для забезпечення максимального комфорту та надійного результату для наших пацієнтів.

Наша історія
t1

2012

ВІДКРИТТЯ КЛІНІКИ (ОРТОПЕДІЯ, ХІРУРГІЯ, ІМПЛАНТАЦІЯ, ТЕРАПІЯ, ОРТОДОНТІЯ)
t1

2012

ВІДКРИТТЯ КЛІНІКИ (ОРТОПЕДІЯ, ХІРУРГІЯ, ІМПЛАНТАЦІЯ, ТЕРАПІЯ, ОРТОДОНТІЯ)
t1

2012

ВІДКРИТТЯ КЛІНІКИ (ОРТОПЕДІЯ, ХІРУРГІЯ, ІМПЛАНТАЦІЯ, ТЕРАПІЯ, ОРТОДОНТІЯ)
t1

2016

РЕННОВАЦІЯ КЛІНІКИ ТА ЗАМІНА ОБЛАДНАННЯ
t1

2021

РЕННОВАЦІЯ, РЕБРЕНДИНГ ТА ЗАМІНА ОБЛАДНАННЯ
t1

2021

РЕННОВАЦІЯ, РЕБРЕНДИНГ ТА ЗАМІНА ОБЛАДНАННЯ

Географія наших клієнтів

  • британія
  • франція
  • італія
  • португалія
  • канада
  • ізраїль
  • Україна
  • сша
Надаємо повний комплекс ліцензованих стоматологічних послуг від діагностування й профілактики до повної функціональної та естетичної реабілітації. Щорічно впроваджуємо передові методи консервативного і хірургічного лікування.

Dent Style – надійне стоматологічне партнерство

Методи, які використовує наша клініка, дають можливість швидко і з комфортом діагностувати і вирішувати будь-які стоматологічні проблеми. Інноваційні технології в стоматології – це поєднання ультрасучасного обладнання, актуальних технологій та майстерності лікарів, що дозволяє надавати нашим пацієнтам послуги найвищої якості.