м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Лікування пульпіту (первинне ендодонтичне лікування)

Що таке пульпіт?

Пульпіт – це ускладнення карієсу, яке призводить до запалення судинно-нервового пучка зуба (пульпи), коли каріозний процес розповсюджується у порожнину зуба.

Які ознаки пульпіту?

Ознаками пульпіту можуть бути:

 1. Ниючий біль, який майже не проходить.
 2. Біль, який підсилюється у вечірній та нічний час.
 3. Довготривалий біль від температурних подразників.
 4. Необов’язкова наявність каріозної порожнини, зуб зовні може виглядати цілим, а каріозна порожнина сформуватись між зубами.

Як лікувати пульпіт?

Для стоматолога визначити чи розвився пульпіт не є дуже складною задачею. Для постановки вірного діагнозу достатньо 3 простих дослідження. Це – рентгенограма зуба та  холодовий тест на вітальність, який проводиться за допомогою рідкого азоту.

За для підтвердження діагнозу та виключення помилок – обов’язково проводиться 3D – комп’ютерна томографія та фотопротокол зубів та слизових оболонок порожнини рота (що є обов’язковим для обговорення всіх моментів лікування з пацієнтом). Додатково стоматолог перед лікуванням пульпіту збирає анамнез, для визначення стадії процесу. Перед початком лікування стоматолог пропонує методи відновлення зуба, що буде пролікований.

Що буде, якщо не лікувати пульпіт?

При несвоєчасному лікуванні пульпіту досить часто з’являється нестерпний зубний біль, який не знімається традиційними знеболюючими препаратами, особливо у нічний час.

При зволіканні відвідування стоматолога пульпіт прогресує у періодонтит (запалення кісткової тканини щелепи навколо зуба), що може призвести до видалення зуба.

Як вилікувати пульпіт самостійно?

Нажаль самостійно пульпіт вилікувати неможливо, так як запалення нерва та судинок – процес незворотній. Ви можете «перетерпіти» зубний біль, але бактерії продовжать робити свою справу та розповсюджуватись глибше у тканини, провокуючи більш серйозне запалення. Тож, не зволікайте та отримуйте професійну допомогу стоматологів Dent Style.

Як проходить лікування пульпіту?

Після збору всієї необхідної інформації, проведення досліджень та постановки діагнозу – лікування пульпіту проходить за останнім протоколом при обов’язковій ізоляції операційного поля та під операційним мікроскопом. За відсутності мікроскопу неможливе якісне очищення поверхні кореневих каналів від інфекції, тому що потрібен повний візуальний контроль на всіх етапах лікування пульпіту зуба.

Скільки разів потрібно відвідувати стоматолога для лікування пульпіту?

Пульпіт можна вилікувати за одне відвідування стоматолога при своєчасному звернені.

Якщо Ви зволікали з відвідуванням стоматолога, іноді лікування кореневих каналів необхідно проводити в декілька візитів.

3D пломбування кореневих каналів зуба у Dent Style проводиться термопластифікованою гутаперчею разом з епосксідвмістним матеріалом, що заповнює мікроскопічні канали зуба.

Коли ставлять пломбу після лікування пульпіту?

Реставрацію зуба після лікування пульпіту проводять через добу. Адже потрібно 24 години для полімерізації епоксідвмістного матеріалу, яким разом з гутаперчею пломбується кореневий канал.

Але є декілька умов для відновлення зуба. Лише в деяких випадках встановлюється фотополімерна пломба (реставрація). Тканини зуба мають бути збережені на ¾. В іншому випадку стоматологи Dent Style порадять раціональне зубне протезування. Це може бути коронка, накладка, вінір.

Лікування пульпіту (первинне ендодонтичне лікування)

Етапи

 1. Проведення знеболення та використання ізоляції системи кофердам

 2. Розкриття каріозної порожнини та порожнини зуба

 3. Лікування кореневих каналів з подальшим пломбування кореневих каналів

 4. Рентген знімок

 5. Реабілітація зуба

Етапи

 1. Проведення знеболення та використання ізоляції системи кофердам

 2. Розкриття каріозної порожнини та порожнини зуба

 3. Лікування кореневих каналів з подальшим пломбування кореневих каналів

 4. Рентген знімок

 5. Реабілітація зуба

Ціни на послугу

Лікування пульпіту (первинне ендодонтичне лікування)

від 2450 грн