м. Київ, Печерський узвіз, буд., 17

ПН – ПТ 10:00 – 19:00, СБ 10:00 - 17:00

Покращуємо якість життя

Dent Style - стоматологічний центр вашого здоров’я

Dent Style – це сучасний стоматологічний центр в Києві, де забезпечують якісне обслуговування пацієнтів, сумлінно й уважно ставляться до здоров’я кожного, допомагають подолати проблему навіть у найскладніших випадках. Колектив лікарів, який працює в Dent Style, – це досвідчені фахівці, які професійно вирішують складні стоматологічні ситуації. Тому реанімація і реабілітація стали пріоритетними напрямками у нашій роботі.
Ключові напрямки
s1

Функціональна стоматологія

Відновлення функції жувального апарату, м'язів та симетрії обличчя- є першочерговим завданням стоматологічного центру. Адже без функції не існує естетики.
s1

Стоматологічна реабілітація

Навіть у складних та майже безнадійних випадках ми знаходимо професійний шлях вирішення проблеми вашого здоров'я.
s1

Естетична реабілітація

Ми переконані, що здорова посмішка- є невід'ємною частиною успішної людини.

Повний спектр стоматологічних послуг

Надаємо повний комплекс ліцензованих стоматологічних послуг від діагностування й профілактики до повної функціональної реабілітації. Щорічно впроваджуємо передові методи консервативного і хірургічного лікування.

Більше послуг

Технології рухають світом, а ми – технологіями

Методи, які використовує наша стоматологічна клініка, дають можливість швидко і з комфортом діагностувати і вирішувати будь-які стоматологічні проблеми. Інноваційні технології в стоматології – це поєднання ультрасучасного обладнання, актуальних технологій та майстерності лікарів, що дозволяє надавати нашим клієнтам послуги найвищої якості.

Команда Dent Style

Ми пересвідчилися, що запорука вирішення будь-яких професійних викликів полягає в ефективній взаємодії та командній роботі. Сумлінно й уважно ми ставимося до здоров’я кожного пацієнта, допомагаємо подолати кожну стоматологічну проблему. Майстерність та доброзичливість лікарів клініки, помножені на високоякісні матеріали і устаткування, впевнено дають найкращий результат навіть у найскладніших випадках. Нас рекомендують своїм близьким, друзям і колегам.

Кейси перевтілень до здоров’я

Переглянувши каталог стоматологічних завдань, виконаних нашими спеціалістами, ви переконаєтеся: для Dent Style неможливого не буває. У кожному конкретному випадку технологічні параметри вирішення стоматологічної ситуації підбираються індивідуально, з урахуванням усіх специфічних особливостей організму і обсягів лікування.

Відгуки клієнтів

Будуємо чесні тривалі стосунки

Нас обирає багато людей, а це означає, що ви нам довіряєте. Цінуємо це, колекціонуємо ваші щасливі усмішки і вписуємо у нашу книгу відгуків найважливіші слова, почуті на свою адресу.
Анна
| лікар : Славинський Ярослав Юрійович
Видалення зубів
Оксана Рожкова
Всі відгуки | лікар : Марченко Олена Віталіївна
Лікування карієсу
Марина Олішанська
Всі відгуки | лікар : Одноралов Антон Ігорович
Знімні апарати для дітей
Анатолій Андрійович
Всі відгуки | лікар : Черепинський Олександр Анатолійович
Лікування карієсу

Dent Style – партнер успішних компаній

Dent Style – це стоматологічний центр відновлення здоров’я, у якому лікуються сім’ями, родинами і навіть цілими підприємствами чи компаніями. Ми багато років успішно співпрацюємо з корпоративним сектором та провідними страховими організаціями. Впевненою перевагою Dent Style є надання вигідних корпоративних пропозицій на стоматологічне обслуговування для компаній та підприємств.